Mehmet Hamdi Bol Ne Anlatıyor?

Sosyal medya paylaşımlarımı, videolarımı, podcastlerimi görüp çevresine bu soruyu soran çok sayıda kişi olduğunu biliyorum. Nereden biliyorum? Bu soruların bir kısmı dönüp dolaşıp bana geliyor.

Birinci ağızdan size anlattığımı açıklamanın bu anlamda önemli olduğunu düşünüyorum.

Ben en baştan beri şunu söylüyorum: Sadece bilgi yetmiyor, motivasyon ve hayat tarzı ile desteklenmeli. Bilgi fark oluşturma gücü, motivasyon devam etme gücü, hayat tarzı ise fiziki olarak değişiklik yapma imkanı veriyor.

Parada kıtlık olmadığını, asıl kıtlığın paraya ulaşmak için gayret ve öğrenmek için çabada olduğunu düşünüyorum.

Tek derdim para kazanmanın insanların kafalarında büyüttüğü kadar zor olmadığını göstermek ve günümüzde zenginlerin en kolay internetten çıktığını anlatmak.

Hiç bir zaman şunu alın, bunu satın, şu sisteme dahil olun, buraya üye bulun demedim. Ben kendimi internetten para kazanma belgeselcisi olarak görüyorum ve on altıncı yılıma girdim. Ben tüm yöntemleri, artılarını eksilerini ekrana yansıtırım, siz uygun bulduğunuzu seçersiniz.

Peki bunu neden yapıyorum?

Tabi ki ilk önce kendim için, kendi kazancım için araştırıyorum ve sonrasında bulduklarımı, tecrübelerimi size aktarıyorum.

Çevremdeki çok kişiden farklı düşündüğüm, çok hızlı harekete geçtiğim ve seçtiğim yolda kararlı bir şekilde uzun süre kalabildiğim için internetten para kazanma belgeselciliğine çok uygun olduğumu düşünüyorum.

Ben 2006 yılından günümüze paylaşım yapıyorum. Destekleriniz ile her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşıyorum.

Son olarak her zaman söyledim, söyleyeceğim: Para Nette!

Para Nette bizim firma adımız, tescilli markamız ve hayat tarzımızın özeti. Para nerede sorusunun en net cevabı…

 

Hepinize bol kazançlar,
Mehmet Hamdi Bol

Paylaşmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişim

Çok sayıda mesaj aldığımızı hatırlatarak kısa ve net yazmanızı rica ederiz.