Para Kazanmak Öğrenilebilir Mi?

Para Kazanmak Öğrenilebilir mi?

En son söyleyeceğimi en baştan açıkça yazayım: Para kazanmak öğrenilebilir, tarif edilebilir ve reçetesi çıkarılabilir.

Para kazanmak sanat değil bilimdir.

Sanatın bir dalı için eğer yeteneğiniz yok ise ilerlemeniz mümkün olmaz. Çok okusanız, pratik yapsanız, kurslara gitseniz de ilerleme potansiyeliniz bir noktaya kadardır. Para kazanmayı kilo vermeye veya spor yapmaya benzetiyorum. İkisi de araştırılabilir, öğrenilebilir, tarif edilebilir, reçetesi çıkartılabilir ama lütfen dikkat sonuç almak bireye bağlıdır. Örnek vermek gerekirse vücut tipi olarak çok benzer iki bireyin aynı diyetisyene gidip, aynı bilgileri aldığını düşünelim. Başarılı olacak olan bilgilere, tarife sadece sahip olan değil bu yolda çaba harcayıp, öğrendiği disipline uyan olur.

Söz konusu para kazanmak ise disiplin anahtar kelime. Sadece bilmek veya hareket geçmek yeterli değil, disiplinli şekilde doğru yönde hareket etmeye devam etmek başarı ile başarısızlık arasındaki farkı oluşturuyor.

Para kazanmayı öğrenmek tahmin edildiği kadar kolay değil. İnternette ücretsiz olarak sunulan bilgiler büyük çoğunlukla süslü safsatalardan oluşuyor. Ücretsiz olmanın getirdiği bedel maalesef çok pahalı oluyor. Ön plana çıkmak, daha çok izlenmek, okunmak için süslenen, parlatılan bilgiler orijinal ve doğru hallerinden çok uzaklaşabiliyor. Bu durumun en büyük sakıncası iyi niyetli, doğru ve bilgilerin en saf halini sunanların çok geride kalması. Sabırsız ve tüketim kültürüne sahip bireylerin hayatları boyunca doğru bilgilere ulaşması mümkün olmuyor. Ulaştıkları ve doğru olduğuna inandıkları bilgiler ise faydadan çok zarar sağlıyor.

Uzun lafın kısası, para kazanmak öğrenilebilir ama kimi dinlediğiniz ve kime güvendiğiniz çok önemli.

 

Mehmet Hamdi Bol Mentorluk Hizmeti SSS

Nedir? 

Kısa anlatımı ile tecrübe transferidir. Para kazanma ve kişisel servet arttırımı konusunda  kişinin şartlarına göre yol haritası çıkarmaktır.

Fiyatı nedir?

Kişiye, amaçlarına, bütçesine göre değişmekle beraber, aylık 3000 – 5000 TL (KDV dahil) arasındadır.

Ödemeyi ne şekilde yapacağım?

Her türlü ödemeyi Mehmet Hamdi Bol’un eksper olduğu Eksperin platformuna kredi kartı ile yapacaksınız. Ödeme miktarını görüşülen saat miktarı değiştirmekte.

Her ay kaç kere görüşeceğiz?

Her hafta 30 dakika görüşmek ideal olanı. Bütçeyi düşük tutmak için 2 haftada 30 dakika görüşmek uygundur.

Durum ve hedef tespiti yapmak üzere ilk görüşmenin 60 dakika olması gerekmektedir.

30 dakika görüşme ücreti: 1500 TL. (KDV dahil)

Görüşme ne şekilde olacak?

Tüm görüşmeler Eksperin firması üzerinden yapılmakta. Danışan her görüşme öncesinde üç tarih ve saate görüşme talebinde bulunur. Kabulünden sonra ilgili tarihte, danışan ve danışman Eksperin santralini aramakta, kendilerine e-posta ve sms ile gönderilen şifreyi girdikten sonra ve iki tarafta konuşmaya bağlandığında görüşme başlar, herhangi bir taraf telefonu kapattığında görüşme sonlanır.

Eksperin’de ücretler dakikalık görünüyor

Bunun sebebi 30 dakika görüşmeyi hedeflerken 26 veya 32 dakika görüşürseniz, tam olarak görüştüğünüz dakika kadar ödeme yapmanızı sağlamaktır.

Görüşmeniz biter bitmez, kaç dakika görüştüğünüz ve kaç lira tuttuğu rapor halinde e-posta ile size gönderilir.

Eksperin’in ödeme alt yapısını iyzico sağlamaktadır. Kredi kartı bilgileri Eksperin’de görünmemekte veya saklanmamaktadır.

Eksperin’i incelemek için tıklayın…

NOT: Görüşmeler arasında acil bilgi gerektiği zaman Eksperin sisteminin dahili mesajlaşma platformunu kullanabilirsiniz.

 

 

 

Paylaşmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişim

Çok sayıda mesaj aldığımızı hatırlatarak kısa ve net yazmanızı rica ederiz.